Projektová dokumentace pro jednání se sponzory

Už se nemusíte obávat sponzora oslovit, naopak, můžete si říct o podstatně větší finanční částku, než byste si troufli se svou prezentací. Projekt pro oslovení sponzorů je vytvořený zkušenými sportovními manažery Czech Sport Guru a specialisty na sponzoring. Jedná se o komplexní dokument zahrnující všechny důležité informace o sportovci či sponzorském projektu, včetně podrobných propočtů, grafů, analýz, návrhů sponzorské a marketingové strategie, partnerských balíčků, protiplnění a mnoho dalšího, čím sponzora zaručeně zaujmete. Projektová dokumentace pro jednání se sponzory Vám ušetří čas a vydělá peníze.

Domluvte si schůzku s manažerem Czech Sport Guru a svěřte Vaši kariéru do našich rukou, zažijete efektivní a dlouhodobou spolupráci. Už nebudete psát stovky e-mailů, vytipujeme Vám vhodného sponzora, kterého oslovíme.

Hledám sponzora,sponzorujeme,sponzorování sportovců,sponzoring,sponzorství,dat,návod na získání sponzora,průvodce sponzoringem,vzor žádosti o sponzoring,nabídka pro sponzory,sportovní manažer,zastupování sportovců,podpora pro sportovce

Máte-li jakékoliv dotazy, napište nám

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Předmět

Vaše zpráva