Zastupování sportovce

Talentovaní sportovci z různých sportovních disciplín si zaslouží profesionální péči, která jim pomůže k maximálnímu rozvoji úspěšné sportovní kariéry. Úspěch sportovce není jen o talentu a tréninku. Aby byl sportovec úspěšný, vyžaduje to kooperaci týmu specialistů, kteří společně se sportovcem vytváří prostředí pro budování sportovní kariéry.

Zastupování sportovce už dávno není výsadou pouze vrcholových sportovců.  Každý sportovec si zaslouží maximální péči, neděláme žádné rozdíly. Zajišťujeme komplexní sportovní manažerský servis a vytváříme prostředí usnadňující výkon sportovních aktivit všem talentovaným sportovcům. Pro nadějné sportovce vyhledáváme silné partnery. Oslovujeme manažery a ředitele významných obchodních společností a přivádíme je ke špičkovým sportovcům. Spojujeme úspěšné a vytváříme vzájemně prospěšná partnerství. Pracujeme s příběhy výjimečných sportovních osobností a do příběhů sportovců přívádíme sponzory, kteří jako významní partneři pozitivně mění děj událostí sportovní kariéry každého vybraného sportovce.

Oslovte nás a začněme společně psát i Váš příběh.

Hledám sponzora,sponzorujeme,sponzorování sportovců,sponzoring,sponzorství,dat,návod na získání sponzora,průvodce sponzoringem,vzor žádosti o sponzoring,nabídka pro sponzory,sportovní manažer,zastupování sportovců,podpora pro sportovce

Máte-li jakékoliv dotazy, napište nám

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Předmět

Vaše zpráva